Adela Noriega
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jedna od najvecih zvezda Meksickih sapunica.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Just disappointment...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

Just disappointment... Empty
PostSubject: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeThu Dec 01, 2011 4:24 pm

Upravo sam pogledala forum i opet me dočekalo jedno neugodno i moram priznati žalosno iznenađenje... Ne znam si vidjela jednu poprilično neobičnu peticiju na forumu u kojoj se apelira na skupljanje materija za službenu stranicu Adele od strane jedne forumašice... Kada sam ju pročitala, prvo sam se sjetila tebe i tvog ogromnog truda da skupiš ovu impresivnu bazu fotografija, od kojih su neke iznimne kvalitete i nikada viđene dosada. Mislim da si upravo ti marljivo skupila sve moguće relevantne fotografije koje se mogu pronaći na webu... Pitam se, pa zar nikada nisu pregledale ovaj forum detaljno i vidjele sve ove fotografije? Ova peticija je potpuno nepotrebna i pomalo disrespectful prema tebi... Čini mi se da su morale prvo tebe izravno kontaktirati jer ti jedina poznaješ pravo stanje stvari u vezi ovih slika i uložila si toliko truda u sve ovo... Ne razumijem zbog čega ako se radi o službenoj stranici traži materijal od drugih ljudi? To znači da na toj stranici neće biti nikakvog ekskluzivnog sadržaja, apsolutno nikakvih iznanađenja, informacija iz prve ruke? Jer očito je da ima kontakt sa nekim bližnjim od Adele, sa nekime tko bi trebao poznavati sve ove informacije, imati ekskluzivne fotografije, brinuti se o tome da skupi ono najbolje za Adeline fanove, a ne raditi ovo što sada čine... Moram priznati da me ovo poprilično rastužilo i obeshrabrilo iz više razloga... The surprise is completely spoiled.
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 5:48 am

Ne brini, ukoliko prondjem stranicu na kojoj to pise, stavicu link sa svojim forumom, nema razloga da se razocaravas, ljudi su lenji i nikada nece pronaci ono sto sam ja pronasla, jer sam ja spavala dnevno jedno dobro radno vreme da bih pronasla odredjene stvari... Smile vidim da si i ti poprilicno posvecena i zato te i cenim. Hvala ti sto mi odajes priznanje....
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeFri Dec 02, 2011 11:34 am

You're such a sweetheart I love you Tnx za sve.
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 1:10 pm

pogledaj jel vredeo komentar.. Smile
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 3:29 pm

What do you mean? Valjda je ili hoće... Ne stvarno, hvala ti za sve ove fenomenalne galerije koje si otvorila Very Happy
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeMon Dec 05, 2011 12:19 am

Cekaj, jel oni govore o onoj stranici adelanoriega.com.mx, ako govore o tome, ja ih podrzavam, bolje da postoji vise njenih stranica, nego jedna, jer neko od nas pre ili kasnje nece imati vise vremena kao nekada za ovo i sada, ja se povucem i nikome nista, nema nas vise, ili mi hakuju forum, sto nije nemoguce, naprotiv, cesto se desava.Tako se nece gubiti podaci na internetu i super. Razumes?
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeMon Dec 05, 2011 10:41 am

Da, radi se o toj stranici, ali neće postojati više adresa već će preurediti tu stranicu potpuno... Barem se nadam zato što je trenutni dizajn presiromašan, predjetinjast... Ja sam razmišljala da otvorim jednu web stranicu za Adelu na engleskom, ali nemam toliko vremena... Možda u budućnosti...
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeTue Dec 06, 2011 12:23 am

Sreca je, pa sam ja imala takav posao da sam mogla za vreme svog radnog vremena da istrazim to podrucje, ali mislim da ih treba imati sto vise, prosto jer neki glumci imaju svoje stranice na vise mesta, mada mi je jako zao sto i neka velika imena nemaju svoje forume i blogove, recimo Cynthia Klitbo, Andres Garcia, prosto steta za ta velika imena, oni imaju mnogo projekata iza sebe, volela bih da imam vremena za sve njih, ali mislim da uzivaju postovanje i ovde. Planiram da jednom prilikom uradim look na forumu posvecen Adeli i glumcima sa kojima je radila, nasla bi se ona kao glavna u centru i neka imena jos tu sa kojima ima fotografije, mislim da bi to bas bilo lepo. Nemoj se nervirati sto ce oziveti adresu na kojoj je bio Adelin sajt, mislim da je to odlicna ideja, ali takodje smatram da tu treba da se nadje od materijala nesto sto nismo do sada videli, u suprotnom je ta prica dosadna i uzaludna, a poznajuci njih sve, najbolje neka promene adresu ovog foruma, nigde oni nece naci vise materijala o Adeli nego ovde.. Smile
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeTue Dec 06, 2011 2:14 pm

That's right, you're little Ms. Exclusive! Trenutno skupljam neke slikice sa tvog foruma Very Happy
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeTue Dec 06, 2011 4:49 pm

Slobodno, zelim da nadjes sto vise onih kojih nemas.. Smile Ako ja neku nemam, a ti imas, obavezno je postavi...
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitimeTue Dec 06, 2011 5:26 pm

Može, može, ali mislim da ih ti imaš gotovo sve Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Just disappointment... Empty
PostSubject: Re: Just disappointment...   Just disappointment... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Just disappointment...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Adela Noriega :: O Adeli Noriegi :: Komentari i diskusije- Comments and Discussions - Comentarios y discusión-
Jump to: