Adela Noriega
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jedna od najvecih zvezda Meksickih sapunica.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 AR promotivne

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 4:19 pm

Hvala, taj twiter je nesto sto mi je totalno nejesno, jos uvek nemam vremena da skopcam kako to funkcionise.. Pa, steta za nju, ona ocigledno ocekuje nesto vise, ili je to samo bio dobar izgovor da se povuce, ja i dalje gajim nade u sebi da se povukla za dobrobit svog privatnog zivota koji je pocela sa nekim, koga krije od ociju javnosti.Kada bih tako nesto saznala sto posto i bila sigurna da se zbog toga povukla, dobila bi veliki plus od mene, jer bi time jos jednom dokazala da zna sta hoce od zivota, ovako, sa pricom da se povukla iz nezadovoljstva, da je u depresijama, znas, malo me boli kada gradim takvu sliku o njoj, jer je ona za mene vazila za jednu stabilnu i inteligentnu licnost. Ni ja ne gledam telenovele, ali Amor real i Epda ne mogu da zaboravim, to su dve najbolje serije koje sam gledala u zivotu, i zbog njih volim nasu Adelitu.
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 11:18 am

You're killing me here, Dunja!! haha Mrvicu si preoštra Crying or Very sad

Depresija nije povezana sa snagom volje... To je sklop emocija (tuga, osjećaj beznađa) koje te preplave i umiješaju se u rad tvojih misli, tvog normalnog funkcioniranja. Nešto što ne možeš u potpunosti kontrolirati... Odnos emocija i razmišljanja je kompliciran, naše emocije mogu utjecati na našu percepciju, odluke... Emocije služe kao svojevrsne vodilje, diktiraju, usmjeravaju tvoje misli.

S druge strane, mislim da se nije potrebno udati i roditi de bi bio 'potpun' i zadovoljan eh! Ali uglavnom kužim na šta ciljaš. I ja bi isto htjela znati da li je sve ok sa njom.

Mislim da se oduvijek dalo primjetiti da je ona izuzetno emotivna i osjetljiva osoba. Depresija nije šala.

To je bilo tada, a sada ne znamo kakva je situacija.

U privatnoj poruci sam ti napisala nešto o Twitteru. Wink
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 12:32 pm

pa, kontam, koliko puta je izjavila da hoce decu, kako i dalje zeli da joj se desi ljubav, ja mislim da je to jeste dovelo u stanje depresije zaista, jer nije sreca para puna vreca, to sto ona ima slavu, prestiz i moc, ne znaci da je srecna i zadovoljna, naprotiv, ja sam recimo tip koji zna za sebe da kada bih imala sve sto ona ima, a ne bih imala ljubav i uspeha na tom planu, ja bih se povukla i u sebe i sa scene, bila bih pogubljena, jer meni je ljubav glavni pokretac, ako sam usamljena, ne interesuju me ni slava, ni moc, a ponajmanje novac. Ja samo nagadjam, ali mislim da jesam donekle u pravu, jer mi nasa Adelita deluje kao osetljivi nezni cvetic, zato mislim da jeste osetila i tugu i nemoc i sve ostalo sto si navela, mada ne bih volela da je tako, velela bih da kazem da se ugojila zbog godina, da se povukla zbog godina, volela bih da za sve postoji neki razlog, koji nema veze sa ovim koji sam vec navela...
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 1:12 pm

Da imaš pravo, izjavila je par puta da želi djecu i da očekuje da će sresti ljubav svog života... Moguće je da su ju neka neispunjena životna očekivanja dovela do depresije. Mislim da ona ima određenu predispoziciju za ova melankolična stanja, naime izuzetno je emotivno osjetljiva osoba.

Da se povukla zbog godina? Auch! haha Mislim da problem nisu godine već taj određeni kalup iz koje ona ne izlazi godinama... Užasno se limitirala igrajući određenu vrstu likova u ovom desetljeću, surađivajući sa određenim nekompetentnim ljudima (Mejia, moguće i njen menadžment, Telerisa in general...), ne vjerujući u svoj talent koji je OGROMAN...

Ne znam jesi vidjela, ali na forumu od Adele (univision) smatraju da je sasvim ok ako se ona odluči vratiti ne telku sa - Mejiom!?! To misli 'trojka' sa foruma. Prestrašno. Čak su me jedanput napale kada sam se izjasnila protiv... Who needs enemies when...

Baš krasno što si ti tako romantična dušica. Ljubav ti je glavni pokretač... ahh predivno I love you
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 2:36 pm

Volela bih da nije, bila bih onda jaca, znam o cemu ti govorim.... Koja trojka sa univision foruma, ma oni su mi totalno cudni bre, sto posto rade sa nekim ljudima koji je poznaju i znaju ili nesto o Adeli, ili imaju neke informacije koje su nama nedostupne, pa tako navijaju i imaju odredjena misljenja itd.Ne bih se ja upustala sa njima, cak i kada pokusas da im pridjes da povedes neki razgovor, oni su apsolutno nepristupacni za saradnju, ne kapiram sve to, mislim, cudno mi je, jesmo mi za njih stranci,ali zato pisemo spanski, engleski i razumeju gotovo svaku rec, neko bi bar odreagovao. Ne znam sta da mislim o univision forumu, previse su mi enigmaticni.
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 20, 2011 7:32 am

Daaa, ali katastrofa... Mene bi iskreno bilo sram poželiti joj ponovnu suradnju sa tim likom... Ne kužim koji je point njihove egzistencije na forumu... Ne doprinose sa novim, zanimljivim temema i praktički tjeraju ljude sa foruma sa svojim zatvorenim, pomalo fanatičnim ponašanjem. Nitko se ne smije ni usuditi reći nešto što njima ne odgovara iz tko zna kojih razloga... Čitala sam stare teme sa tog foruma i ista stvar se dešavala i prije 2 godine i prije 5 godina... Nema nikakve veze to što smo mi 'stranci', oni sve tretiraju tako. Prežalosno. Neki dan sam im čestitala međunarodni dan tolerancije... Very Happy Prema UNESCO-voj definiciji tolerancija je poštovanje, prihvaćanje i uvažavanje bogatstva različitosti... Forum naravno pršti od razumijevanja haha
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 12:18 am

Ne znam sta da ti kazem, ja sam pokusavala da stupim na neke nacine u kontakt sa prisy, medjutim od nje dobijes samo gracias kada postavis neku novu temu, retko kada su za neko razmenjivanje misljenja, ali znas sta, imam jedan predlog, zasto se ti i ja ne bismo pozabavile odredjenim temama same, recimo da ti i ja postavljamo neke teme i da komentarisemo na nasem jeziku, do besvesti, sta kazes na to? Na kraju krajeva, forum apsolutno moze funkcionisati bez njih, toliko su sto ti kazes kreativni da mislim da im cak nece ni smetati. Ne volim kada neko namece tudja misljenja, iz tog razloga necu puno ni da komentarisem to sto su upadali u rasprave sa dragim fanovima nase Adele. Ko u opste dozvoljava da se otvore forumi na univisionu za odredjene zvevde i ko odredjuje ko su urednici i adini, videla sam da neki imaju navodno po 25 000 poruka, sto mi je i malo nemoguce, takvi su ugl. urednici i najvise ih ima.
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 7:44 am

Da da i meni se isto prije stalno zahvaljivala haha i uvijek bi ostalo na tome... Ja zapravo i nemam želju produbiti svoj forumski odnos sa njima Very Happy ali me smeta što sprečavaju druge da iznesu svoje mišljenje. Come on! To se ne radi. I ne radi se o privatnom forumu Rolling Eyes Imam puno više slobode na ovom forumu nego tamo koji je ujedno javni forum... I da! Ja isto ne volim da mi netko nameće mišljenja. Sada su za to da ona ponovno surađuje sa Mejiom i pokušavaju to provući... Adela nije neka 'balavica', početnica koja si može dopustiti ovakve stvari više... Ako ikada više surađuje sa njim, uništiti će si reputaciju i moguće je da će izgubiti još jedan velik dio svoje publike. Što ju ne žele vidjeti u nekakvom 'glumačkom' projektu radije? U originalnoj priči, a ne još jednom bespotrebnom remaku? Ne znam, ludo mi je sve ovo.

Ne znam tko određuje da se otvore forumi, ali na ovom forumu ne postoji administrator... Ili bolje rečeno, postoji, ali mislim da je zadužen za nekoliko foruma... Mislim da ti admini ujedno i rade za univision. A ovi ljudi sa 25 tisuća poruka haha Ja sam vidjela da jedna osoba ima 100 000 poruka ahahahah To znači da praktiči živi na forumu 24/7...

A što se tiče tema i komentiranja... Ako otvoriš neku zanimljivu temu, naravno da ću uvijek komentirati Wink
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 8:10 am

Pa, ja mislim da su odredjeni ljudi tu namerno postavljeni, ne verujem da su uspeli da hakuju forum ili nesto slicno, pre bih rekla da su se oni dogovorili sa nekim da budu vodeci u odredjenim stvarima, kao sto je to na primer adelin forum, da prate desavanja, price, komentarisu, otvaraju nove teme.. I nije mi jasno sta ima znaci ono asistencia.. Smile pa, zatim bilion puta pisu presente.. Smile Krajnje dosadno, a ja im pronadjem fotografije i scanove koje nikada nisu videli i oni mi napisu gracias... Glupost... Ja mislim da bih ja bolje vodila forum.
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 9:28 am

A nee... ne radi se o tome, oni su tamo zato što žele biti. Zato sam rekla da ne kužim koji je point njihove egzistencije tamo jer ne doprinose u mnogočemu, a tamo su svojevoljno...

Asistencija haha pa da se vidi ko je to točno prisutan toga dana haha Meni je isto to poprilično glupo... Mislim da bi bilo bolje da naprave neku mjesečnu asistenciju ako baš moraju jel, a ne svaki dan Rolling Eyes hahaha

A tko je hakirao forum? haha Prvi put čujem za to...

Vodeći u nekim stvarima? hahah jjj je vodeći u nekim stvarima samo u svojoj glavici... Možda si primjetila da je taj forumaš registriran od 2002... i samim time si je umislio da je neki autoritet na forumu, prejadno. Kao što sam ti već rekla, taj forum je javan i SVI imaju pravo sudjelovati i iznijeti svoje mišljenje.

Možda je razlog što svakodnevno otvaraju asistencije taj što ne znaju otvoriti niti jednu drugu temu... Ali ako pogledaš druge forume, ista stvar se događa jer i oni imaju te bedaste asistencije...

I naravno da bi ti bolje vodila forum! Wink


Last edited by anabella on Wed Nov 23, 2011 9:19 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 10:16 am

Pa, imati 100 000 poruka znaci biti lud, prosto ne mogu da verujem da je neko zaista kucao toliko poruka, zato te pitam da nije neko hakovao forum, ne znam sta bi drugo moglo biti, nisu valjda svi od 2002 godine na forumu, pri tom sam ja izlistala svaku stranicu i prvih sto strana nema ni jednog scen-a, ni jedne fotografije, nista. Nije mi jasna svrha, sta kao pisem koliko volim Adelu? To kao nekoga zanima?Nikoga, ne verujem ni da Adela cita sve te budalastine, mozda jeste u pocetku, ali ljudima koji su popularni ne prija masa ljudi koja pise od 00 do 24 o njima, cak mislim da ih to nervira, nikada to nece reci javno, ali ja mislim da to misle. Pogotovo nasa Adela, koja ima razloga da bude kivna na svoju kolicinu publiciteta, jer joj je ona delimicno unistila zivot. Ne znam, nije mi jasno, cudan neki forum. I ako ga drzi univision zasto ne izbace vise fotografija, oni moraju imati neku arhivu koja pripada samo njima.
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 12:07 pm

haha Dunja! Ma nitko nije hakirao forum hahaha Ko' bi se tim bavio... Datum registracije ti piše ispod korisničkog imena svakog korisnika pa tako možeš vidjeti kada se tko registrirao ako te baš zanima haha

Problem je upravo u tome. Smatram se Adelinim fanom, ali ne i fanatičnom obožavateljicom Adeline persone i mislim da mogu poprilično objektivno vidjeti neke stvari koje se tiču nje. Glupo se praviti da je Adela bila fenomenalna u fels-u i negirati očito... što te tri osobe sa foruma vrlo uspješno rade. Samo njih troje. Već sam ti spomenula da sam pročitala neke stare teme sa foruma i ista stvar se događala prije 2, 3 godine... Čak sam pronašla jednu temu gdje su napali jednog Adelinog fana koji je nakon završetka fels-a izjavio da očekuje da se u svom sljedećem projektu pojavi u totalno drugačijoj ulozi i sa drugim, izazovnijim lookom... jjj ga je naravno brutalno napao, a onda mu se pridružila i prisy. Tog forumaša (jjj) fakat doživljavaju kao autoritet i uvijek se povedu za onime što on/ona kaže. Ja ne mogu tako funkcionirati i smatram da je takvo ponašanje kontraproduktivno za samu Adelu... Btw, mislim da sam pročitala da taj forumaš ima oko 40-ak godina... Hello! Nisam malo dijete da ne mogu vidjeti što se događa i dati svoje mišljenje... Oni Adelu vide samo u prizmi Televise i Televisinog 'horario estelar' što je poprilično limitirajuće i mediokritetno... Zaista bih bila najsretnija da ne odradi više nijednu sapunicu za njih... Moraju se otvoriti konstruktivnim komentarima, makar oni imali u sebi dozu kritike koja je ponekad i više nego potrebna, zar ne?

Što se tiče slika, scanova, arhiva... Univision nema ništa s tim, to je do fanova i njihove angažiranosti na forumu.
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 21, 2011 3:36 pm

A, jesi li razmisljala d anije taj jjj, mozda sama Adela ili neko njen. Ja verujem da nekada i ono sto deluje nemoguce, jeste i to veoma moguce, Adela je neko ko bi recimo branio sebe,a oni koji mozda znaju da je to ona bi je naravno u svemu podrzali.. Kapiras... Ja tako to gledam, ili mozda taj neko poznaje nju, nista nije nemoguce, ili se svo troje poznaju licno, nista nije bez razloga, moze se hakovati danas sve, pa i to... To je najmanji problemcic...
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 7:21 am

Dunjaaa! Suspect Ma neee... Ne bi se ona time bavila haha Čak mislim da se ona niti ne služi internetom ili ako se služi, ima svoje ime blokirano, to se može izvesti. Kao što si primjetila prisy i enovi se poznaju, ali ne poznaju ovog trećeg osobno, a i više ga ne slijede u onome što izjavljuje... tak da, tvoje teorija is not true. Ali taj forumaš je užasno nepristojan, njegovo ponašanje je KOMA!
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 7:56 am

Nisam citala, ali bas bih volela da posvetim paznju komentarima, ja sam ti gledala samo scanove i fotografije. jedino me j ei to interesovalo. Sto bi imala svoje ime blokirano..Zar tebe ne bi interesovalo sta pisu o tebi? Smile
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 9:18 am

Na njenom mjestu... ne, ne bi me zanimalo. Svjesna je (nadam se) da je gadno zabrljala sa ovim zadnjim projektom, a ljudi pišu svašta na internetu... Komentari su vrlo oštri, a ponekad i uvredljivi... Ali moguće je da njezina sestra prati što se piše o njoj, ali ona - ne.
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 9:59 am

Videla sam svakake komentare, ali se iskreno nadam da ima vis epozitivnih, jer bih volela u skorije vreme da je vidim na nekom projektu, to cemo tesko docekati, jer nema ni bilo kakvih nagovestaja da ce ista snimati....
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 11:44 am

Aha ja sam isto vidjela svakakve komentare, good and bad.

Također bih ju htjela vidjeti uskoro, ali kao što sam već spomenula, ne u biločemu... No
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 11:57 am

Sta je poslednja tacna informacija o njoj u stvari?
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 12:12 pm

Posljednje TOČNE informacije nema, nažalost. Pretpostavljam da razmišlja o ponudama, ali nikako, baš nikako ne smije surađivati sa Mejiom.
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 1:58 pm

Ja bih volela da izvedem zakljucak da u opste razmislja s'obzirom na to da je Carla u opste nije pronasla, bojim se da je ovo totalno povlacenje, bez pozdrava. Mrzim kada imam ovakvu intuiciju, volela bih da pogresim, ali obicno budem u pravu, Adela je svim svojim postupcima pokazala da je publika i projekti ne interesuju. Bojim se da je ovo jedina tacna i ako nezvanicna informacija.
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 23, 2011 2:23 pm

Ohh ne znam, nadam se da nisi u pravu...
Back to top Go down
DUNJA
Admin
DUNJA


Broj poruka : 16287
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 37
Lokacija : Beograd

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 24, 2011 12:28 am

I ja se nadam.. Sad
Back to top Go down
https://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

anabella


Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30
Lokacija : Zagreb

AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 24, 2011 6:36 am

Cheer up Smile Vidjet ćemo što se može učiniti, don't worry Wink
Back to top Go down
Sponsored content





AR promotivne - Page 2 Empty
PostSubject: Re: AR promotivne   AR promotivne - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
AR promotivne
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» PROMOTIVNE FOTOGRAFIJE
» Promotivne fotografije
» Promotivne fotografije
» PROMOTIVNE FOTOGRAFIJE
» PROMOTIVNE FOTOGRAFIJE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Adela Noriega :: O Adeli Noriegi :: Komentari i diskusije- Comments and Discussions - Comentarios y discusión-
Jump to: