Adela Noriega

Jedna od najvecih zvezda Meksickih sapunica.

HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

AR promotivne

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
anabella

Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30

PostSubject: AR promotivne   Sat Nov 05, 2011 7:46 pm

Again, super slike!

spooky look xD

[You must be registered and logged in to see this image.]

haha malo je čudno ispala
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

Broj poruka : 15508
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 31

PostSubject: Re: AR promotivne   Sat Nov 05, 2011 8:54 pm

nisam mislial tu, nego na one poslednje cetiri sa onim vojnicima, jeste cudna, ali je meni i tu lepa.. Smile
Back to top Go down
View user profile http://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Sun Nov 06, 2011 8:12 am

haha vidjela sam i te fotke, super su! Ali ova mi je baš simpatična king
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Sun Nov 06, 2011 8:33 am

Nisi je videla do sada.. Smile
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Tue Nov 08, 2011 3:08 pm

Nee, moram priznati da sam se malo prepala kad sam ju vidjela haha Koji intenzivan pogled xD What a Face
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Wed Nov 09, 2011 12:21 am

hehehehehe............ meni je ona svuda lepa... Smile cak i kada je buljava....
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Thu Nov 10, 2011 9:35 am

Pa zapravo i meni isto... Sviđaju mi se njene oči, baš su lijepe I love you
Back to top Go down
View user profile
nermina

Broj poruka : 113
Datum upisa : 2011-05-08
Godina : 30

PostSubject: Re: AR promotivne   Sat Nov 12, 2011 9:40 am

Iskreno i meni je ona najlepsa
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Sat Nov 12, 2011 1:12 pm

ona ima neku vrstu neobicne lepote, onu sto se retko kada ponavlja i vidja, jako mi je zao sto je ostala sama.... bez svog para...
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Sun Nov 13, 2011 9:25 am

Hellou!

U potpunosti se slažem sa vama Very Happy Zaista ima neku neobičnu, pomalo egzotičnu ljepotu. Njezina ljepota je nesvakidašnja, a opet tako nježna, delikatna. Totalna je slatkica naša kraljica queen izgleda kao curica. I njene oči... prelijepe su, imaju nekakav zanimljiv oblik i ogromne su. Ima izuzetne oči i usne, po mom mišljenju.

Njen privatni život je totalna nepoznanica. Čini se da živi recluse načinom života, ali možda joj to najviše odgovara. Jako bi me rastužilo da znam da je nesretna Sad Možda ima partnera, ali mislim da mi to nikada nećemo saznati... Čak ne znamo u kojem gradu živi haha Jako je enigmatična.

Last edited by anabella on Sun Nov 13, 2011 10:43 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Sun Nov 13, 2011 9:54 am

ja se samo nadam da ce se uskjoro pojaviti na tv-u
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Sun Nov 13, 2011 10:46 am

DUNJA wrote:
ja se samo nadam da ce se uskjoro pojaviti na tv-u

Daaa! I meni nedostaje, ali ne bi ju htjela vidjeti u bilo čemu... Nadam se da će znati izabrati neki odličan projekt.
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Sun Nov 13, 2011 11:54 am

ja se nadam da ona to u opste zeli.. Sad
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Mon Nov 14, 2011 9:28 am

Imaš pravo... Ja isto mislim da se ne želi vratiti na mali ekran silent
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Mon Nov 14, 2011 9:47 am

koliko mislis da je tacno to da ona ima decu i nekoga kraj sebe...
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Mon Nov 14, 2011 12:05 pm

Ufff...

Mislim da nema djecu, a što se tiče neke romantične veze, pa moguće je da ima nekoga... Ali ne znam... imam neki feeling da situacija nije bajna u njenom životu, ponajprije u njezinim mislima... Čini mi se da je prošla kroz vrlo snažnu depresiju... Ako pogledaš koju scenu ili sliku iz fels-a, odmah primjetiš jednu potpuno potištenu, neraspoloženu, slomljenu Adelu... Od ove serije prošlo je već tri godine i nemamo apsolutno nikakvih vijesti o njoj. Mislim da su dvije opcije u igri. Ili je izašla iz te svojevrsne krize u kojoj se našla i obnovila svoj život, ili je potonula još dublje... Ako se ne misli vratiti na TV, barem bi mogla obavijestiti svoje fanove o tome i dati im do znanja da je... ok. To bi me na neki način utješilo, znanje da je u redu i da je zadovoljna. Cijela situacija je poprilično intrigantna.
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Tue Nov 15, 2011 12:48 am

Ne znam, nije moguce da je nestala sa platna samo zato sto se deformisala i nije dozivela uspeh na koji je navikla, prosto ne mogu da verujem u to, tacnije, ne zelim da verujem u to. Ja sam vec i vise nego dovoljno ocajna sto se ona godi8nama ni na koji nacin ne pojavljuje u medijima, ja mislim da je ovo znacilo povlacenje o kom nismo obavesteni... Sad
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Wed Nov 16, 2011 11:22 am

Kako to misliš 'zato što se deformirala'?! hahaha Ajoj! Ona je zapravo imala uspjeha i to velikog, ali samo brojčano... Famozni 'rejting' je bio through the roof, fels je 3. najgledaniji program svih vremena u Mx... Ali sve ostalo bilo je apsolutno katastrofalno. Počevši od same produkcije, odvratnog scenarija sa tisuću nepovezanih gluposti, njenog lika u cijeloj toj priči, karakterizacije, pa sve do njene glume. Poprilično traumatično, zar ne?

Imaš pravo... Zaista je čudno da se baš nikada ne pojavljuje u medijima. To ostavlja jednu značajnu dozu misticizma, ali njeni fanovi žele znati o njoj, žele znati da je sve u redu sa njom... Ovako ostavlja prostor raznim izmišljotinama i nagađanjima koja uzrujavaju njene obožavatelje. Ova pauza je OGROMNA i ja isto imam dojam da je možda odustala od svoje glumačke karijere, in more ways than one...

Nakon ovog apokaliptičnog posta, ostavljam ti pusu haha Wink
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Wed Nov 16, 2011 11:36 am

Ja moram da ti odgovorim, deformisala u smislu njenih kilograma, iz aviona se vidi da to nije ona stara adela, nekada cak i kada se smeje, ona meni deluje kao da place, kao da ima tuzan pogled, bas mi je zao, mislim da ima psihickih problema, da je u depresiji itd. Kada kazem uspeh, mislim, Adela sa projektom fels prvi put nakon svoje duge i uspesne karijere nije dobila nagradu za najbolju ulogu...Ja mislim da je to za nju kao glumicu, ne vezano za ceo projekat u opste tezi neuspeh, ona je osoba koja je navikla da uvek bude prva i najbolja u svemu, kako u lepoti, tako i u svojim ulogama, jednostavno mislim da je bila previse slaba da prihvati tu cinjenicu da je njeno vreme proslo, tj pojavila su se nova i mladja lica, a ona je neko ko je cini mi se i dalje zeljna te uloge, najbolje i najlepse.... Sad volela bih da nisam u pravu, da su razlog njenog povlacenja neki princ i deca sakrivena od ociju javnosti, ali mislim da je Adela bila vesta samo u sakrivanju sebe same, tacnije u bezanju od sebe same i svog zivota, bas sam tuzna....
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Wed Nov 16, 2011 2:09 pm

Da, baš se zapustila... Za lev isto nije dobila nagradu... Samo se nadam da joj više nikad neće pasti na pamet surađivati s tim likom... Užasno netalentiran producent. Kako to misliš da je njeno vrijeme prošlo? U smislu prihvaćanja uloga dvadesetogodišnjakinja? Slažem se s ostatkom tvog posta.
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Wed Nov 16, 2011 3:22 pm

Da, sve one koje su imale glavne uloge, ukoliko su napravile bum poput Adele, i dalje dobijaju te uloge, dok ne postanu stare, debele ili dozive potpuni fiasko na svom fizickom planu, tada pocinju da se nude sporedne role, mozda ne tako male, ali nikada nisu glavne, ako me razumes, Helena Rojo je neko ko ima odlicne uloge i velika je zvezda, ali to da ne bude glavna zadovoljava njene kriterijume, a Adelu mislim da ne, osim toga za lev mislim da nije slucajno sto nije prisustvovala dodeli nagrada, to je za nju bio poraz, vec nakon te uloge, nju je publika bukvalno molila da se vrati nazad, kao sto je sada moli, za sledecu ulogu. Adela je lepa zena, samim tim je verovatno navikla da dobija i pozitivne kritike i nagrade i sve u vezi nje je bilo pozitivno, sada kada se prica okrenula, nje nema, to je zato sto ja mislim da ona razmislja vodjena time, il;i cu biti prva i glavna, ili necu ni da radim, plus dodas surove kriticare, koji su je i pre mnogo povredjivali i jasno mi je sve, najlakse je bilo pobeci od svega, a ja i dalje verujem da ona moze da se vrati najbolja i najlepsa.. Smile
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Thu Nov 17, 2011 9:02 am

Ti si fakat totalno straightforward Very Happy Imaš pravo, problem je u krivom načinu razmišljanja o ulogama i tendenciji odgađanja portretiranja te uloge 'zrele' žene. Mislim da joj nije lako okrenuti se drugačijim ulogama zato što je taj svijet Televisinih telenovela mali vanity fair i konstantna borba za prestiž.

Ja bih bila najsretnija da ona odustane u potpunosti od sapunica i okrene se dramskim serijama kakve proizvodi najveća meksička nezavisna produkcijska kuća, Argos. Već su joj ponudili ulogu u Capadociji 2009... Željela bih da se vrati u nekoj ulozi gdje može pokazati svoju zrelost, glumačko iskustvo i svoj raskošan talent. queen Mislim da bi trebala odustati od rejtinga i okrenuti se više pravim glumačkim izazovima.
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: AR promotivne   Thu Nov 17, 2011 9:48 am

Nisam cula za to, hvala na informaciji, pa zasto je to odbila? nedavno sam se setila njene izjave da hoce u Hollywood, i to me vise iritira, svi hoce da budu deo Americkog sna, a ne shvataju da je to takodje postalo isfurano poput istih serija od kojih beze. U gotovo svakom filmu mozes da predpostavis kakav ce biti kraj, bas kao u seriji, sve je pocelo da se bazira na identicnim stvarima,samo se menjaju face i honorari, ovde je bar imala dobro ime iza sebe, a ne da se pojavi kao Eduardo Yanez na Americkom filmu, kao telohranitelj u tri citave scene i on je kao u Hollywoodu. Ne verujem da to rade zbog novca, jer i u Televisi imaju dobre honorare, nisu mi jasni, ako su vec hteli kvalitetne uloge, neka idu u pozorista, to mi nekako i ima smisla...
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Thu Nov 17, 2011 11:21 am

Naime Capadocia je serija HBO-a na španjolskom čija je radnja smještena u ženskom zatvoru!! Serija je poprilično realistična i surova... Upravo onakav projekt kakav Adela treba. Daj zamisli! Kakav bi to fenomenalan zaokret bio u njezinoj karijeri kada bi se okrenula ovakvom tipu projekata. Ok, možda je ovo malo prebrutalna serija, ali producentska kuća Argos TV producira i serije/telenovele također. Te serije su na vrlo visokom nivou, odlično producirane, režirane i napisane. Trenutno rade za televizijski kanal Cadena 3 u Meksiku. U prošlosti su surađivali sa Aztecom i Telemundom. Vlasnik i glavni producent Argosa htio je Adelu u Capadociji, ali izgleda da ona nije pristala...

Ove telenovele koje producira Telerisa su prejadne... Prolazile su dok sam bila klinka, ali sada... No way! Nikada ne bih tratila svoje vrijeme gledajući jedan npr. fels... yuck! Možda će ti zvučati čudno, ali ja zapravo uopće ne pratim sapunice haha

Eduardo Y. - no comment!
Back to top Go down
View user profile
anabella

PostSubject: Re: AR promotivne   Thu Nov 17, 2011 11:23 am

Btw, našla sam tvoj profil na twitteru i dala sam ti follow haha
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: AR promotivne