Adela Noriega

Jedna od najvecih zvezda Meksickih sapunica.

HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Galeries

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
anabella

Broj poruka : 88
Datum upisa : 2011-06-30

PostSubject: Galeries    Sun Oct 30, 2011 4:41 pm

Super slikice u galerijama! Gdje pronađeš sve ove fotografije i to u visokoj rezoluciji?! Većinu ih nisam vidjela...

Cynthia Klitbo (Tamara) mi je baš cool, totalno je opasna, she's a real lunatic! Odlično joj pašu ovakve uloge. Jesi ikada napravila njen portret? To bi bilo zanimljivo.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hola! lol!

Gledala sam blooperse iz Marie Isabel i stekla sam dojam da je ful simpatičan i duhovit lik. I zgođušan je. Very Happy

Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

Broj poruka : 15508
Datum upisa : 2011-04-14
Godina : 31

PostSubject: Re: Galeries    Mon Oct 31, 2011 1:13 am

He, he, drago mi je sto ti se dopadaju, moram priznati da nije bilo niposto tako lako, nabavila sam ih sa interneta preko neke doevojke, ako te interesuju detalji, mogu ti privatnom porukom objasniti na toki nacina? Smile nisam probala nacrtati tamaru.. ali bih rado pokusala, trenutno radim na nekim enterijerima, tako da ce mi biti potrebno malo vremena, ali bice sigurno jos iznenadjenja.. Smile
Back to top Go down
View user profile http://adelanoriega.serbianforum.info
anabella

PostSubject: Re: Galeries    Mon Oct 31, 2011 9:32 am

Može! Pošalji mi private message, baš me zanima.

Na kakvim interijerima radiš?
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: Galeries    Mon Oct 31, 2011 1:00 pm

radim enterijere profesionalno jer sam po struci dizajner enterijera.. Smile
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: Galeries    Mon Oct 31, 2011 4:57 pm

Ups! Zaboravih, rekla si mi to već... Jel radiš samostalno ili u nekoj firmi?

Btw, gdje se čitaju ove privatne poruke, jesi mi poslala nešto? Ili nisi pa zato ne vidim ništa?

E našla sam jedan link sa promotivnim fotkma iz telenovela. Evo ga!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Imaju fotke od svih serija koje je Adela napravila za Telerisu! Možda si ti već vidjela sve ove fotke, a možda i nisi! Mislim da ima dosta novih iz El Manantiala.

See ya!

Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: Galeries    Tue Nov 01, 2011 1:22 am

videla sam ih, ali hvala ti u svakom slucaju, nisu bas sve velike u tome i jeste bio problem, ja trazim najvece, hehehe ... poslala sam ti, ali izgleda da nisi primila ili je nacisto ne vidis, ne radim za sada nigde u struci, ali trazim, necu odustati, ja to zaita voilm da radim. Pazi, pogledaj gore do odjavi se , pise nemate novih poruka, tu ces mozda videti poruku, ja je ponovo saljem za svaki slucaj
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: Galeries    Tue Nov 01, 2011 7:38 am

Ti tražiš samo najbolje! I imaš pravo! Primila sam pm i odgovorila sam ti flower

Sretno sa poslom, a jesi već radila negdje u struci?
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: Galeries    Tue Nov 01, 2011 7:59 am

Ne, ne daju ti sansu, prosto taj posao njima deluje kao bauk i traze samo ljude sa iskustvom, a ovamo nama mladima pametuju kako im diploma nista ne znaci, znaci i to mnogo, samo oni nisu svesni koliko ne znaju. Stilovi, osecaj za boje i prostor nisu nesto sa cime se rodis, to se uci, svakoga dana kroz skolovanje, i to ne moze svako, da ti da 50 boja a da se sve slaze, to je umece.. Smile ali balkan to ne zna, jer je balkan najpametniji, zato mene to ovde izludjuje, sto o kvalitetu moje diplome odlucuju ljudi koji nemaju pojma ko su Leonardo, rafaelo, sandro Boticeli, misle da su to nindza kornjace, ali pare im daju za pravo da sude, ja necu odustati, to je sve sto imam svim pametnjakovicima da porucim, da svako radi svoj posao, mi sbismo cvetali, ali ovde svi rade sve, samo sto se sami ne operisu. U enterijeru nikada ne znas dovoljno ni iskustvo preterano ne znci, jer se konstatno menjaju trendovi, osmisljaju se nove tehnike, novi nacini i to ide brzo, bas kao u modi, ali tupsonima je to tako tesko objasniti.. mislim da si me razumela.. Smile
Back to top Go down
anabella

PostSubject: Re: Galeries    Tue Nov 01, 2011 9:10 am

Uf! A ti si se još školovala za tu profesiju i po onome što sam vidjela, imaš talenta... I ta priča sa iskustvom... ako ti nigdje ne daju šansu, pa kako ćeš ga steći? Jesi probala negdje honorarno raditi ili volontirati besplatno da skupiš to 'iskustvo' jer možda te netko i zamijeti na taj način...

Mislim da je odlično što ne odustaješ i što se konstanto obrazuješ. Nadam se da će ti neka prilika uletiti ubrzo sunny
Pusa
Back to top Go down
View user profile
DUNJA
Admin

PostSubject: Re: Galeries    Tue Nov 01, 2011 9:17 am

Hvala ti na lepim zeljama, bilo je ponuda da volontiram godinu dana, ali znas sta, nisam ni ja bas blesava. Doktor stazira godinu dana i to mi u neku ruku jeste normalno, ali.... hmmm... ja to zovem eksploatisanje,u slucaju moje struke, nemam ja sta tu volontirati godinu dana, mozda mesec dva, to je neki maksimum, za moj poseo je potrebna otvorena saradnja, konsultacije sa majstorima, molerima, stolarima, keramicarima i ne treba ti volontiranje, veruj mi, kada svako radi svoj posao nije tesko, a oni ocekuju da ja znam kako se radi rafaelo stuko, da bih to znala moram da budem moler, ali ja cu da pojednostavim sebi, da nazovem oikos boje i da ih pitam koji je postupak rada i koliko kosta, razumes, kada pravim kuhinju, ja cu da uradim dizajn i da pitam stolara da li je moguce to napraviti i kako, prica gotovoa, ali zasto jednostavno kada moze komplikovano, sada da mi das bilo koji stil i bilo koji prostor, ja bih se snasla da od toga napravim eksploziju, uvek imam ideje, nepresusne su, ali to pametnjakovicima ne mozes da objasnis.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Galeries    

Back to top Go down

Galeries
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1